Naše vila

Vilu na Vinohradech, ve které sídlí školka, postavili v roce 1924 sochař Jan Štursa a jeho žena, operní pěvkyně Božena Štursová - Durasová. Naše školka v ní sídlí již od roku 2008.
  1. DVOJJAZYČNÉ PROSTŘEDÍ
  2. KVALIFIKOVANÍ PEDAGOGOVÉ
  3. DĚTI JIŽ OD 2 LET
  4. AKREDITACE MŠMT

Naše školka

Jsme bilingvní česko-německá školka pro děti od 2 do 6 let. Školka byla založena v roce 2005 a nabízí program s kvalifikovanými pedagogy – rodilými mluvčími – v českém a německém jazyce.
Individuálně a s láskou pečujeme ve třídě Kuřátek o nejmladší děti, pro které jsme připravili bezpečné prostředí a program odpovídající jejich věku.
Ve třídě Kačenek objevujeme svět s dětmi od 3.5 let, podporujeme jejich přirozenou zvídavost a jejich radost z poznávání nových věcí.
Speciální program nabízíme předškolákům ve skupině Vlaštovek a připravujeme je na vstup do českých, německých i mezinárodních škol. 
Všichni učitelé v naší školce mají pedagogické vzdělání, které si průběžně doplňují formou seminářů a školení a pravidelně se účastní hospitací a kurzů v zahraničí. Dostatečný počet pedagogů na počet dětí ve třídách nám umožňuje individuální a kvalitní péči o všechny děti. Školka sídlí v krásně zrekonstruované rodinné vile se zahradou v klidné části pražských Vinohrad, na rozhraní Prahy 2, Prahy 3 a Prahy 10.
Kapacita školky je čtyřicet dětí.

Chcete přihlásit Vaše dítě do naší školky?

Srdečně Vás zveme na návštěvu a prohlídku naší školky. Pokud máme volná místa, přijímáme nové děti v průběhu celého školního roku. Aby pro Vaše dítě ani pro Vás nebyl nástup do školky stresující, máte možnost v prvních dnech dítě při jeho pobytu ve školce doprovázet. Seznamte se prosím s podmínkami pro přijetí dítěte do školky a přečtěte si, jak podat přihlášku a jak dítě na školku co nejlépe připravit.

Aktuálně

Evropský sbor solidarity

Projekt 2023-01-CZ01-ESC-51-VTJ-000137922

ESC 2023 Preschool Education