Aktuality
 • Aktuality a zprávy ze školky
  Vážení rodiče, veškeré zprávy o plánovaných akcích školky naleznete na našem facebooku. Liebe Eltern, alle Informationen über geplante Veranstaltungen im Kindergarten finden Sie auf unserem Facebook.
  číst dále...
 • Nové webové stránky
  Vítejte na našich nových webových stránkách! Doufáme, že zde najdete všechny potřebné informace o školce. Zatím je v provozu pouze česká verze, na německé verzi pracujeme a budeme se jí snažit zprovoznit během krátké doby. Herzlich willkommen auf unserer
  číst dále...
 • Multikulturní vzdělávání v KIDS Company Praha
  V březnu 2018 byl z programu EU OPP PR podpořen náš projekt „Multikulturní vzdělávání“.V naší školce již druhým rokem pracuje multikulturní asistent, který pomáhá dětem s odlišným mateřským jazykem.Asistent je mostem nejen mezi dětmi a
  číst dále...
« 1 of 68 »

Školka

Jsme bilingvní česko-německá školka pro děti od 2 do 6 let. Školka byla založena v roce 2005 a nabízí program s kvalifikovanými pedagogy – rodilými mluvčími – v českém a německém jazyce.
Všichni učitelé v naší školce mají pedagogické vzdělání, které si průběžně doplňují formou seminářů a školení a pravidelně se účastní hospitací a kurzů v zahraničí. Mezi naše spolupracovníky patří dětská zdravotní sestra, která garantuje kvalitu péče o děti mladší tří let, a německá logopedka. Dostatečný počet pedagogů na počet dětí ve třídách nám umožňuje individuální a kvalitní péči o všechny děti.
Individuálně a s láskou pečujeme ve třídě Kuřátek o nejmenší děti, pro které jsme připravili bezpečné prostředí a program odpovídající jejich věku.
Ve třídě Kačenek objevujeme svět s dětmi od tří let, podporujeme jejich přirozenou zvídavost a jejich radost z poznávání nových věcí.
Speciální program nabízíme předškolákům ve skupině Vlaštovek a připravujeme je na vstup do českých, německých i mezinárodních škol.
Školka sídlí v krásně zrekonstruované rodinné vile se zahradou v klidné části pražských Vinohrad.
Školka má dvě třídy, kapacita je čtyřicet dětí.

DVOJJAZYČNÉ PROSTŘEDÍ
KVALIFIKOVANÍ PEDAGOGOVÉ
DĚTI JIŽ OD 2 LET
AKREDITACE MŠMT

DVOJJAZYČNÉ PROSTŘEDÍ

KVALIFIKOVANÍ PEDAGOGOVÉ

DĚTI JIŽ OD 2 LET

AKREDITACE MŠMT

Chcete přihlásit Vaše dítě do naší školky?

Nejprve Vás srdečně zveme na návštěvu a prohlídku naší školky. Pokud máme volná místa, přijímáme nové děti v průběhu celého školního roku. Aby pro Vaše dítě ani Vás nebyl nástup do školky stresující, máte možnost v prvních dnech dítě při jeho pobytu ve školce doprovázet. Seznamte se prosím s podmínkami pro přijetí dítěte do školky a přečtěte si, jak podat přihlášku a jak dítě na školku co nejlépe připravit.