Aktuality
 • 17.03.2020 KIDS Cafe – Snídaně s rodiči
  Milí rodiče, srdečně Vás zveme na další KIDS Cafe v tomto školním roce! Odveďte děti do třídy a začněte den s ranní kávou a malou snídaní ve školce 🥞 Budeme se na Vás těšit u Vlaštovek mezi 8.30 a 10.00.
  číst dále...
 • 24.02.2020 KARNEVAL
  Těšíme se, že s dětmi ve školce oslavíme karneval. Kdo chce, může přijít v kostýmu, budeme společně slavit, zpívat, tančit! Těšíme se na všechny masky!
  číst dále...
 • 18.02.2020 16.30 „NÁŠ KRÁSNÝ SVĚT“
  Pozvání do naší školky přijaly kolegyně z partnerské česko-německé školky JUNIKORN v Plzni, které se s námi podělí o své zkušenosti s dvojjazyčnou výchovou ve školce. Školka JUNIKORN stejně jako my nabízí dětem vzdělávání v německém a českém jazyce, v Plzni
  číst dále...
1 day ago
Fotky z příspěvku Kids Company Praha

Dnes nás ve školce navštívily kolegyně z česko-německé školky Junikorn v Plzni a podělily se s námi o zkušenostmi s dvojjazyčnou výchovou ve školce. Děkujeme všem rodičů a hostům, ... See more

« 1 of 101 »

Školka

Jsme bilingvní česko-německá školka pro děti od 2 do 6 let. Školka byla založena v roce 2005 a nabízí program s kvalifikovanými pedagogy – rodilými mluvčími – v českém a německém jazyce. Všichni učitelé v naší školce mají pedagogické vzdělání, které si průběžně doplňují formou seminářů a školení a pravidelně se účastní hospitací a kurzů v zahraničí. Mezi naše spolupracovníky patří dětská zdravotní sestra, která garantuje kvalitu péče o děti mladší tří let, a německá logopedka. Dostatečný počet pedagogů na počet dětí ve třídách nám umožňuje individuální a kvalitní péči o všechny děti. Individuálně a s láskou pečujeme ve třídě Kuřátek o nejmenší děti, pro které jsme připravili bezpečné prostředí a program odpovídající jejich věku. Ve třídě Kačenek objevujeme svět s dětmi od tří let, podporujeme jejich přirozenou zvídavost a jejich radost z poznávání nových věcí. Speciální program nabízíme předškolákům ve skupině Vlaštovek a připravujeme je na vstup do českých, německých i mezinárodních škol. Školka sídlí v krásně zrekonstruované rodinné vile se zahradou v klidné části pražských Vinohrad. Školka má dvě třídy, kapacita je čtyřicet dětí.

DVOJJAZYČNÉ PROSTŘEDÍ
KVALIFIKOVANÍ PEDAGOGOVÉ
DĚTI JIŽ OD 2 LET
AKREDITACE MŠMT

DVOJJAZYČNÉ PROSTŘEDÍ

KVALIFIKOVANÍ PEDAGOGOVÉ

DĚTI JIŽ OD 2 LET

AKREDITACE MŠMT

Chcete přihlásit Vaše dítě do naší školky?

Nejprve Vás srdečně zveme na návštěvu a prohlídku naší školky. Pokud máme volná místa, přijímáme nové děti v průběhu celého školního roku. Aby pro Vaše dítě ani Vás nebyl nástup do školky stresující, máte možnost v prvních dnech dítě při jeho pobytu ve školce doprovázet. Seznamte se prosím s podmínkami pro přijetí dítěte do školky a přečtěte si, jak podat přihlášku a jak dítě na školku co nejlépe připravit.